BizdenEmlak TrendGenelHaberlerKiralıkProjelerSatılıkToki-Emlak Konut

Başakşehir Fuzul Avrasya Konutlarında teslimat başladı.

Başakşehir Avrasya Konutları, İstanbul’un sağlam zemine sahip bölgelerinden Başakşehir’de yatay mimari konsepti ve depreme karşı güvenli açık-kapalı alanlarıyla sizi ve sevdiklerinizi koruma altına alarak güvenli bir yaşam sunuyor.

Başakşehir Avrasya Konutları, Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ve metronun yanı başında. Üniversite, havalimanı, Başakşehir Miller Bahçesi, sular vadisi gibi değer katan projelere yakınlığı ile hem yatırım hem oturum için bir fırsat.

%80’lik peyzaj alanı ve 4-8-10 katlı binalardan oluşan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçeneklerinden hangisini tercih ederseniz edin, yeşil alanlara her zaman çok yakın olacaksınız. Geniş metrekare seçenekleri, mimari estetiği ve sıcacık komşuluk ilişkileriyle o çok özlediğiniz mahalle hayatı şimdi Başakşehir Avrasya’da sizleri bekliyor.

Sitenin Hem konut hemde ticari ünitelerinde teslimatlar başladı. Konut ünitelerinde ise oturumlar 01 Temmuz 2023 itibarı ile başlayacaktır.

Projenin açılması ile birlikte ofisimiz de C1 blok işyeri no :41 de TURYAP BAŞAKŞEHİR AVRASYA KONUTLARI TEMSİLCİLİĞİ olarak hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir